Dragoria

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!


Autor Wątek: Rycerze  (Przeczytany 944 razy)

Ryuk

  • Admin
  • Ekspert
  • ********************
  • Reputacja +3/-0
  • Wiadomości: 871
  • miłość nie istnieje ...chyba, że do zabijania
    • Zobacz profil
Rycerze
« dnia: Grudzień 29, 2013, 15:10:04 »

Każdy rycerz chyba chce awansować co? Ze względu na to, że jestem nauczycielem postanowiłam stworzyć spis w którym będzie umieszczone rożne stadium rycerstwa. Tak rycerstwa.


1.Nowo przybyły
Dopiero postanowił, że zostanie rycerzem. Zna się trochę na samoobronie i kilka ataków jest opanowanych lecz są to ataki podstawowe i nie nauczone do końca. Można jeszcze popracować nad kondycją, siłą i według mnie najważniejsze - taktyka.

2.Tarczowiec
Już wie co chce robić. Zna kilka dobrych ataków i już może się wdawać w bójki (i tak nie polecam). Nadal musi ćwiczyć lecz już nie aż tak mocno jak kiedyś. Inni rycerze mogą już trochę liczyć się z jego zdaniem, ale tylko ci mili.

3.Ofiara
Ten stopień nie należy do najlepszych. Jest tak przygotowany że wysyła się ich do brudnej roboty, bo już może je robić. Do perfekcji ma kilka ataków i uczy się kolejnych. Jeżeli dobrze się spiszesz to najwyżej ci podziękują choć to też rzadkość.

4.Ten prawdziwy
Po tak męczącym zajęciu należy się chwila spokoju... Marzenia. Ćwicz dużo - będą efekty. Aby być dobrym mało ci zostało więc teraz nie przestawaj. Zostało ci tylko kilak ataków i ćwiczeń, wtedy odpoczniesz.

5.Końcowy
Wszystko jest dobrze, teraz zostało ci tylko samo doskonalenie się. Zawsze można być lepszym...


To cały poziom podstawowy, teraz można zbierać tytuły których planuje dość sporą różnorodność:
Łowca Bestii-pokonałeś choć jeden raz każdy gatunek potwora (mi. Smoki, harpie, wąż morski, wilkołaki, wampiry, kotołaki itd.)
Nagroda :wśród dzikich stworzeń jesteś jednym z niepokonanych, teraz z łatwością przebijesz łuski i skóre ...no łatwiej niż wcześniej
Bojownik-wygrałeś bójkę co najmniej 20 razy w tym choć raz honorowo (na arenie na akademii)
Nagroda :teraz twoje ciosy we wroga będą szybsze i pewniejsze, no spokój będziesz miał
Pływak-wygrałeś walkę z jakąś bestią morską i walkę w wodzie z jakimś innym rycerzem
Nagroda :Jeśli walczysz pod wodą to dłużej potrafisz wstrzymać oddech,  Twoje ataki nie są spowolnione przez wode
Szczerość-każdy uważa go prawdziwego rycerza. Szczerego, odważnego i zawsze odpowiedzialnego za swe czyny i swoich podopiecznych
Nagroda: W wioskach jesteś bardziej lubiany i szanowany przez innych



Na razie to tyle, sory że wszystko jest w wersji męskiej
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2014, 13:37:52 wysłana przez Ryuk »
Zapisane



A TO MÓJ TOWARZYSZ:

Imie: Delgado
Płeć: Chłopiec
Rasa: Lacer
Odmiana: ogień/magma/lawa
Ataki: zieje delikatnym ogniem, rozgrzewa wszystko wokół swojego przeciwnika lecz na krótki czas



ILE RAZY JA MOGĘ ZMIENIAĆ AWATAR!
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
rlrpg 1sdh corleone killers napromieniowani