Dragoria

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!


Autor Wątek: Stworzenia dzikie  (Przeczytany 1944 razy)

Ryuk

  • Admin
  • Ekspert
  • ********************
  • Reputacja +3/-0
  • Wiadomości: 871
  • miłość nie istnieje ...chyba, że do zabijania
    • Zobacz profil
Stworzenia dzikie
« dnia: Grudzień 26, 2013, 18:25:38 »

Każdy wie, że tutaj coś żyje. Oto krótki spis stworzeń występujących, oczywiście ty też mozesz polować na coś co tu nie jest napisane :


Owce

Występują PRAWIE WSZĘDZIE, jedzą ROŚLINY wszelkiej maści. Są dość PŁOCHLIWE, nie uciekają szybką przez co, są łatwą zdobyczą. Naturalne ubarwienie to BIAŁE I CZARNE, jednak czasami, jeśli są potraktowane magią mogą mieć wszystkie kolory

Króliki/Zające

Znajdziesz ja na KAŻDYM terenie gdzie jest trawa, ziemia i trochę cienia. Nawet SZYBKIE z nich stworzenia, lecz biegną na "oślep". Naturalnie są BIAŁE, CZARNE I WSZELKIE ODCIENIE BRĄZU. Z nimi taka sama sprawa jak z owcami Magia = wszystkie kolory teneczy.

WĘŻE

Dość niebezpieczne stworzenia o różnorakim ubarwieniu. Żywią się mięsem swoich ofiar. Na terenach Dragorii mogą mieć długość od malutkich wężyków aż po wężo-potwory. Zazwyczaj kolorem upodabniają się do tła, jednak niektóre przybierają barwy ochronne-jaskrawe.

PTAKI

Tutaj mamy taką różnorodność, ze wymienię tylko kilka najpopularniejszych:
Orły
Wróble
Jastrzębie
Sikorki
Sokoły
Zimorodki
Kruki
Sroki
Jaskółki
Kukułki
itd...

JELENIE

Duży ROŚLINOŻERCY o rogach zdolnych przebić ciało. Są płochliwe jednak potrafią zranić. Ich ciało jest ubarwienia BRĄZOWEGO w delikatne plamki.

RYBY
Tego też jest sporo do wymieniania więc powiem kilka ryb które powinno się znać
Karaś
Karp
Szczupak
Lin
Jesiotr
Sum
Żabnica (jedynie oceany i morza)
Gulper (to tylko głębiny)
Płaszczka
itp.
a teraz kilka MIĘSORZERNYCH rybek, potrafiących zranić ...miałam na myśli potwory z odmętów

Wargle ...o to mi chodziło (niemogłam sobie przypomnieć). Na pewno to jest mięsożerne, żyje w głębinach a swoim światłem spomiędzy "płacht" przyciąga ofiary.


Węże Wodne występują w małej ilości, są samotnikami. Spotkasz ja na każdej parti wodnej. Żywią się mięsem(no wiadomo) a swoje ofiary połykają w całości.


Chyba każdy wie coś o KRAKENIE ...bo mi się nie chce pisać skoro każdy wie co to.

Na ryby to tyle ...ty oczywiście możesz coś spotkać co nie jest tu ...


Teraz kilka stworzeń które mnie bardziej... kręcą

Duchy ...
no jakby to wam pokazać, jak wam to opisać? ...Każdy widzi duchy inaczej niektórzy latające prześcieradła, inni uwodzicielki z podziemi a niektórzy czarne cienie ciągnące ludzi pod podłoge ...


Zombie
Im więcej ja tego pisze tym bardziej mam wrażenie że wy wszystko wiecie ... to narazie dam wam same obrazki, podpisze je a jak będzie coś...ciekawszego to opisze


Fauny


Harpie
Hybryda kobiety,sępa i trochę lwa. Z tego co już zauważyłeś żywi się PADLINĄ jednak nie pogardzi mięsem które by sama upolowała. Lubią porywać w powietrze i zrzucać z dużych wysokości. Najczęsiej gniazda mają w wysokich górach albo kamieniach wystających z wody.


Dzikie Smoki
(nie mam jak dać wyglądu bo każdy wygląda inaczej! )
Każdy ma inny charakter, to co je łączy to wysokość 2-3 piętra (1 piętro to wysokość ściany od bloku w jednym mieszkaniu...no chyba rozumiecie. 3 piętra to ok.9m),każdy z nich słucha się swojej królowej którą teraz jest Milicent, nieważne czy smok jest z hodowli czy nie - słucha się swojej królowej jak nikogo innego. Smoki występują tylko na terenach smoków.




Teraz to tyle, później dam więcej, możecie dawać pomysły:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2014, 18:52:06 wysłana przez Ryuk »
Zapisane



A TO MÓJ TOWARZYSZ:

Imie: Delgado
Płeć: Chłopiec
Rasa: Lacer
Odmiana: ogień/magma/lawa
Ataki: zieje delikatnym ogniem, rozgrzewa wszystko wokół swojego przeciwnika lecz na krótki czas



ILE RAZY JA MOGĘ ZMIENIAĆ AWATAR!
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
neder-live freeforall swiatmuzyki wwwstadodzikich meute-de-loups