Dragoria

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!


Autor Wątek: Ryuk ...czyli dwa światy  (Przeczytany 829 razy)

Ryuk

  • Admin
  • Ekspert
  • ********************
  • Reputacja +3/-0
  • Wiadomości: 871
  • miłość nie istnieje ...chyba, że do zabijania
    • Zobacz profil
Ryuk ...czyli dwa światy
« dnia: Grudzień 21, 2013, 15:56:47 »

imię:Ryuk
nazwisko:a czy to jest takie ważne?
rasa: Smokołak
wiek: wygląda mi na 18...
grupa: zły administrator mi "nakazał" zostanie wojownikiem
praca nauczyniel na akademi
charakter
     Człowiek:
Przyjacielska dziewczyna pełna radości i chęci do życia. Lubi się uśmiechać, śmiać i sprawiać ból innym stworzeniom. Jest urodzonym mordercą o zimnej krwi. Świetnie udaje dziewcze przepełnione miłością i czułością ,ona nawet nigdy jej nie zaznała. Nie wierzy w miłość i jest wierną zwolenniczką mroku. Nie daj się jej przechytrzyć bo to może skończyć się krwawo...
     Smok:
Wielkie czarno-niebieskie za przeproszeniem "bydle" .Latające monstrum mordujące cokolwiek popadnie. W takim stanie lepiej z nią nie zaczynać bo to są skrajne przypadki wściekłości lub załamania. Jest gotowa do wielkich bitew i małych bójek lecz nikt się z nią w takie nie wdaje.
wygląd:
      Człowiek:
Zgrabna dziewczyna o czarno-szarych, długich, prostych włosach. Dużo biega, skacze i krzyczy. Zawsze nosi sukienki i czasami małą koronę z niebieskimi kryształkami. Kiedy jest zdenerwowana lub smutna z pleców wyrastają jej skrzydła.
     Smok
Czarno-niebieskie stworzenie i ogromnych, rozłożystych skrzydłach. Rzadko trzyma się ziemi i zieje czarnym ogniem jeszcze rzadziej. Szybko macha ogonem powalając przeciwników na ziemie.
cechy charakterystyczne: wszystko co było powyżej ...
rodzina: nieokreślona, najprędzej martwa
stan cywilny: WHAT?!



Historia:
Podczas wielkiej emigracji smoków do ciepłych krain, ludzie zaczęli strzelać do mojego stada. Przetrwał mały czarny smok, który zdążył skryć się w lesie. Przez kilka lat siedziałam w lesie aż pewnego dnia porwał mnie mag-psychopata. Testował na mnie wszystkie swoje eliksiry i "lekarstwa".Po tych wszystkich chemikaliach otrzymałam zdolność zmiany w człowieka i uciekłam. Przez kilkanaście lat biegłam oby jak najdalej aż doszłam tu...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2013, 11:06:07 wysłana przez Ryuk »
Zapisane



A TO MÓJ TOWARZYSZ:

Imie: Delgado
Płeć: Chłopiec
Rasa: Lacer
Odmiana: ogień/magma/lawa
Ataki: zieje delikatnym ogniem, rozgrzewa wszystko wokół swojego przeciwnika lecz na krótki czas



ILE RAZY JA MOGĘ ZMIENIAĆ AWATAR!
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
meute-de-loups klasztorna turetia swiatmuzyki wrickenridge