Dragoria

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!


Autor Wątek: 1 świat - człowiek  (Przeczytany 750 razy)

Ryuk

  • Admin
  • Ekspert
  • *****
  • Reputacja +3/-0
  • Wiadomości: 871
  • miłość nie istnieje ...chyba, że do zabijania
    • Zobacz profil
1 świat - człowiek
« dnia: Grudzień 23, 2013, 16:07:17 »

imię: Ryuk
nazwisko: a czy to jest takie ważne?
rasa: Smokołak
wiek: wygląda mi na 18 lub coś takiego
grupa: wojownik
praca: nauczyniel na akademi, weterynarz
charakter:
Dziewczyna miła. W powitaniu zawsze jest uśmiechnięta, jeżeli ktoś tylko odmrukuje to czeka aż przyjdzie do niej po towarzysza aby móc wtedy wymusić informacji. Bardzo ceni sobie życie małych zwierząt, szczególnie towarzyszy z jej akademii i stworzeń magicznych. czasami lubi się po wygłupiać ale jak ktoś zacznie pytać o jej imię, nazwisko...rasę, historie itd. to w chwile traci cały humor i stara się to ominąć. Jest szczera do bólu i opiekuńcza, lubi pomagać przyjacielom i ich towarzyszom. Przez czas jaki to spędziła jej charakter się zmienił od początkowych założeń więc są takie drobne zmiany
wygląd
Zgrabna dziewczyna o czarno-szarych, długich, prostych włosach. Dużo biega, skacze i krzyczy. Zazwyczaj nosi sukienki ale można uznać że nosi to co ma w avatarze. Kiedy się denerwuje, smuci czy coś takiego, albo po prostu chce, z pleców wyrastają jej skrzydła. I oczy zmieniają kolor kiedy chcą, postaram się pisać jakie aktualnie są
cechy charakterystyczne: Dość częste huśtawki nastroju, Zazwyczaj próbuje wszystko ukryć
rodzina: -
stan cywilny: czy mamy drugiego smokołaka?
Historia:
Podczas wielkiej emigracji smoków do ciepłych krain, ludzie zaczęli strzelać do mojego stada. Przetrwał mały czarny smok, który zdążył skryć się w lesie. Przez kilka lat siedziałam w lesie aż pewnego dnia porwał mnie mag-psychopata. Testował na mnie wszystkie swoje eliksiry i "lekarstwa".Po tych wszystkich chemikaliach otrzymałam zdolność zmiany w człowieka i uciekłam. Przez kilkanaście lat biegłam oby jak najdalej aż doszłam tu...


KIEDY ZMIENIA SIĘ W SMOKA
1.kiedy się zdenerwuje itp.
2.kiedy chce!
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2014, 14:02:06 wysłana przez Ryuk »
Zapisane



A TO MÓJ TOWARZYSZ:

Imie: Delgado
Płeć: Chłopiec
Rasa: Lacer
Odmiana: ogień/magma/lawa
Ataki: zieje delikatnym ogniem, rozgrzewa wszystko wokół swojego przeciwnika lecz na krótki czas



ILE RAZY JA MOGĘ ZMIENIAĆ AWATAR!
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
kov fotowypadykielce rekogrupastettin wrzeciono jaguarlife