Dragoria

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!


Autor Wątek: Kamienista Ścieszka  (Przeczytany 6850 razy)

Evora

  • Head Admin
  • Bardzo zaawansowany użytkownik
  • *************************
  • Reputacja +1/-0
  • Wiadomości: 485
  • Krucja zawsze i wszędzie ma oczy dookoła głowy...
    • Zobacz profil
    • The Eternal Night
Kamienista Ścieszka
« dnia: Grudzień 23, 2013, 07:32:10 »


 Ścieszka prowadząca w głąb gór, lecz trzeba się mieć tutaj na baczności i uważać na dzikie stwory.
Zapisane
'Umiera się na wiele spo­sobów: z miłości, z tęskno­ty, z roz­paczy, ze zmęcze­nia, z nudów, ze strachu... Umiera się nie dla­tego, by przes­tać żyć, lecz po to, by żyć inaczej. Kiedy świat za­cieśnia się do roz­miaru pułap­ki, śmierć zda­je się być je­dynym ra­tun­kiem, os­tatnią kartą, na którą sta­wia się włas­ne życie. "

Ryuk

  • Admin
  • Ekspert
  • ********************
  • Reputacja +3/-0
  • Wiadomości: 871
  • miłość nie istnieje ...chyba, że do zabijania
    • Zobacz profil
Odp: Kamienista Ścieszka
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 25, 2013, 02:24:41 »

postawiła kilka niepewnych kroków ...była tu pierwszy raz, weszła na jedno z drzew i patrzyła na widoki, może coś sobie przypomni...
Zapisane



A TO MÓJ TOWARZYSZ:

Imie: Delgado
Płeć: Chłopiec
Rasa: Lacer
Odmiana: ogień/magma/lawa
Ataki: zieje delikatnym ogniem, rozgrzewa wszystko wokół swojego przeciwnika lecz na krótki czas



ILE RAZY JA MOGĘ ZMIENIAĆ AWATAR!

Sheere

  • Magowie
  • Bardzo zaawansowany użytkownik
  • ********
  • Reputacja +0/-0
  • Wiadomości: 442
    • Zobacz profil
Odp: Kamienista Ścieszka
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 25, 2013, 02:39:14 »

Szła ścieżką znużona, obok niej powoli szło smoczątko.Wypatrywała smoków, aczkolwiek widziała tylko zasnute mgłą szczyty gór. Mijały minuty, a ona nadal szła przed siebie. Aż nagle...
Nagły powiew powietrza z góry, cichy ryk, a potem zgrzyt pazurów, które wbiły się w skałę. Przed nią pojawił się duży smok, o wiele większy od tego czarnego, którego niemal zabiła.
Miał liczne kolce na ciele, a jego łuski były niemalże takie, jak Blizzarda.
- Czego tu szukasz? - odezwała się bestia, szorstkim, nieprzyjemnym głosem. Była to smoczyca.
- Was. Czy w okolicy żyję ktoś, kto mógłby nauczyć ziać, w jego przypadku lodem,  oraz podstaw walki, obrony i lotu? - zapytała, a jednocześnie postawą starała się pokazywać, iż nie jest nastawiona do walki.
Smoczyca przeniosła wzrok na  Blizzarda, przez chwilę milczała, jednak chyba rozpoznała 'swojego'.
- No... Dobrze. Niech będzie. - powiedział trochę niechętnie smok, a Sheera sama była zdziwiona, że tak łatwo poszło.
Zapisane

Ryuk

  • Admin
  • Ekspert
  • ********************
  • Reputacja +3/-0
  • Wiadomości: 871
  • miłość nie istnieje ...chyba, że do zabijania
    • Zobacz profil
Odp: Kamienista Ścieszka
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 25, 2013, 02:47:25 »

usłyszała kilka głosów...rozpoznała wszystkie, jeden to ta dziewczyna, drugi to jej towarzysz a trzeci był smokiem który czasami przylatywał na jej drzewo, zawsze zjadał wszytko co miała schowane w dziuplach. Postanowiła troche pogadać ze swoim,może ogarnie mowe przez ciało smoka... zmieniła sie w czarną smoczyce i cicho podleciała do głosów, usiadła na jednej z gróbszych gałęzi i oglądał co sie dzieje. Nagle sobie wszystko przypomniała, walkę, plaże, kose umazaną jej krwią, bedziemy udawać. Nadal ukrywała sie wśród gałęzi...
Zapisane



A TO MÓJ TOWARZYSZ:

Imie: Delgado
Płeć: Chłopiec
Rasa: Lacer
Odmiana: ogień/magma/lawa
Ataki: zieje delikatnym ogniem, rozgrzewa wszystko wokół swojego przeciwnika lecz na krótki czas



ILE RAZY JA MOGĘ ZMIENIAĆ AWATAR!

Milicent

  • Postacie Specjalne
  • Użytkownik
  • ***********
  • Reputacja +0/-0
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Kamienista Ścieszka
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 25, 2013, 18:27:46 »

Wisiałam nad swoim sługą
-No co to miało znaczyć!? -krzyknęłam - co ty sobie wyobrażasz? - zabiłam go odrywając mu górną szczękę.
-już nam nie powie, heh - mrukną mój pomocnik
-no już chyba nie -odpowiedziałam choć to nie było do mnie - co mam teraz w planach? -zapytałam
-teraz ma pani czas wolny, sir -powiedział posłusznie
-a, to dobrze -powiedziałam udając szczęście ...i ryknęłam na całe gardło
Zapisane
Kim jestem? No Królową Smoków oczywiście. Niektórzy nazywają mnie "Tyranem", i co z tego, i tak muszą robić co zechce...

Ryuk

  • Admin
  • Ekspert
  • ********************
  • Reputacja +3/-0
  • Wiadomości: 871
  • miłość nie istnieje ...chyba, że do zabijania
    • Zobacz profil
Odp: Kamienista Ścieszka
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 25, 2013, 18:33:21 »

usłyszała donośny ryk, to na pewno jest duży smok, ktoś ważny. Zlekceważyłam rozmowe i poleciałam w strone hałasu. Na miejscu zobaczyłam smoczyce wielkości 4,5 piętra. Ona była większa od innych o 1,5 piętra, a ode mnie to nawet o 2. Schowałam się w krzakach i patrzyłam co robi...
Zapisane



A TO MÓJ TOWARZYSZ:

Imie: Delgado
Płeć: Chłopiec
Rasa: Lacer
Odmiana: ogień/magma/lawa
Ataki: zieje delikatnym ogniem, rozgrzewa wszystko wokół swojego przeciwnika lecz na krótki czas



ILE RAZY JA MOGĘ ZMIENIAĆ AWATAR!

Milicent

  • Postacie Specjalne
  • Użytkownik
  • ***********
  • Reputacja +0/-0
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Kamienista Ścieszka
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 25, 2013, 18:43:50 »

Usłyszałam szelest w krzakach, to pewnie jakieś zwierze.
-weź to ciało, nie chce na to patrzeć -powiedziałam do sługi -ale szczękę sobie wezmę. -powiedziałam i podniosłam czaszkę jednej ze swych ofiar. Zobaczyłam błysk oka za krzakami "kolejny szpieg" -pomyślałam i rzuciłam czaszką w krzaki. usłyszałam głuchy stukot i skoczyłam na roślinę, w środku siedziała mała czarna smoczyca, była ode mnie mniejsza nawet o połowę.
-nie kojaże cie, ktoś ty? -powiedziałam przyciskając łapę do jej poranionego boku, skrzydło porwane, na nogach widać niedomyte resztki lekarstw, widać dużo walczyła.
Zapisane
Kim jestem? No Królową Smoków oczywiście. Niektórzy nazywają mnie "Tyranem", i co z tego, i tak muszą robić co zechce...

Ryuk

  • Admin
  • Ekspert
  • ********************
  • Reputacja +3/-0
  • Wiadomości: 871
  • miłość nie istnieje ...chyba, że do zabijania
    • Zobacz profil
Odp: Kamienista Ścieszka
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 25, 2013, 18:46:57 »

-au ...ty wiesz, że to boli co?! - warknęła na smoczyce i wyślizgnęła się spomiędzy jej palcy. -Ja tu jestem nowa, może kojarzysz takie duże drzewo na północy terenu, to moje drzewo.
Zapisane



A TO MÓJ TOWARZYSZ:

Imie: Delgado
Płeć: Chłopiec
Rasa: Lacer
Odmiana: ogień/magma/lawa
Ataki: zieje delikatnym ogniem, rozgrzewa wszystko wokół swojego przeciwnika lecz na krótki czas



ILE RAZY JA MOGĘ ZMIENIAĆ AWATAR!

Milicent

  • Postacie Specjalne
  • Użytkownik
  • ***********
  • Reputacja +0/-0
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Kamienista Ścieszka
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 25, 2013, 18:49:57 »

Zdziwiłam się, nikt na mnie nie warczy... odważna jest
-tak, coś pamiętam... to jest twoje co? A pokonałaś dawnego właściciela? -zapytałam i warknęłam
Zapisane
Kim jestem? No Królową Smoków oczywiście. Niektórzy nazywają mnie "Tyranem", i co z tego, i tak muszą robić co zechce...

Ryuk

  • Admin
  • Ekspert
  • ********************
  • Reputacja +3/-0
  • Wiadomości: 871
  • miłość nie istnieje ...chyba, że do zabijania
    • Zobacz profil
Odp: Kamienista Ścieszka
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 25, 2013, 18:52:55 »

-dawnego co? Nikogo tam nie było ...-powiedziała nie znając tego prawa - a tak w ogóle to jak się nazywasz? -zapytałam przyjaźnie
Zapisane



A TO MÓJ TOWARZYSZ:

Imie: Delgado
Płeć: Chłopiec
Rasa: Lacer
Odmiana: ogień/magma/lawa
Ataki: zieje delikatnym ogniem, rozgrzewa wszystko wokół swojego przeciwnika lecz na krótki czas



ILE RAZY JA MOGĘ ZMIENIAĆ AWATAR!

Sheere

  • Magowie
  • Bardzo zaawansowany użytkownik
  • ********
  • Reputacja +0/-0
  • Wiadomości: 442
    • Zobacz profil
Odp: Kamienista Ścieszka
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 25, 2013, 19:10:09 »

Smok mruknął coś pod nosem, z czego wywnioskowała, iż niedaleko znajduję się grota, po czym odbił się od ziemi i odleciał. Po kilkunastu minutach poszukiwać Sheere trafiła do jaskini, w której już czekała lodowa smoczyca.
Blizz i bestia podeszli do krawędzi jaskini, a ona postanowiła się nie mieszać. Smoczyca mruczała coś w innym, prawdopodobnie smoczym jeżyku. Trochę to trwało, jednak w którymś momencie pisklę rozwinęła skrzydła, odbiło się od kamienia i... poleciało.
Co prawda lot był krótki i nieco chwiejny, ale to już wystarczyło trochę poćwiczyć. Następną lekcją była nauka ziania lodem. To potrwało nieco dłużej, a jedynym rezultatem była okazało się zionięcie, które trwało kilka sekund. Tu również trzeba było ćwiczyć.
Przynajmniej pisklak mniej więcej już wszystko rozumiał. I w tym momencie gdzieś z oddali rozległ się ryk. Smoczyca rozejrzała się niespokojnie, po czym bez słowa odleciała. Nawet nie powiedziała czego chciała w zamian, za naukę, ale jej było to na rękę.
Blizzard wskoczył jej na ramię, i odprowadził odlatującą bestię spojrzeniem. Sheere poklepała go po łebku, po czym wycofała się z tych terenów.
Zapisane

Milicent

  • Postacie Specjalne
  • Użytkownik
  • ***********
  • Reputacja +0/-0
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Kamienista Ścieszka
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 25, 2013, 19:12:04 »

-Ja? Mów mi Królowo ...-zaśmiała się szyderczo, a jej śmiech mrozi krew w żyłach
Zapisane
Kim jestem? No Królową Smoków oczywiście. Niektórzy nazywają mnie "Tyranem", i co z tego, i tak muszą robić co zechce...

Ryuk

  • Admin
  • Ekspert
  • ********************
  • Reputacja +3/-0
  • Wiadomości: 871
  • miłość nie istnieje ...chyba, że do zabijania
    • Zobacz profil
Odp: Kamienista Ścieszka
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 25, 2013, 19:15:29 »

przeszedł ją dreszcz...
-Chodzisz i zabijasz swoje sługi... ty jesteś Tyranką a nie królową! -krzyknęła jej w twarz, co najwyżej umre, i tak nikt by za mną nie płakał
Zapisane



A TO MÓJ TOWARZYSZ:

Imie: Delgado
Płeć: Chłopiec
Rasa: Lacer
Odmiana: ogień/magma/lawa
Ataki: zieje delikatnym ogniem, rozgrzewa wszystko wokół swojego przeciwnika lecz na krótki czas



ILE RAZY JA MOGĘ ZMIENIAĆ AWATAR!

Milicent

  • Postacie Specjalne
  • Użytkownik
  • ***********
  • Reputacja +0/-0
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Kamienista Ścieszka
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 25, 2013, 19:19:23 »

Usłyszała jak nadlatuje sługa, niemoże jej zobaczyć z taką małą..
-masz szczęście, że leci mój sługa, przez to ci nie zabije- powiedziałam i podrapałam ją po głowie, wzniosłam się w powietrze o odleciałam
Zapisane
Kim jestem? No Królową Smoków oczywiście. Niektórzy nazywają mnie "Tyranem", i co z tego, i tak muszą robić co zechce...

Ryuk

  • Admin
  • Ekspert
  • ********************
  • Reputacja +3/-0
  • Wiadomości: 871
  • miłość nie istnieje ...chyba, że do zabijania
    • Zobacz profil
Odp: Kamienista Ścieszka
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 25, 2013, 19:22:14 »

uberwała po twazy ostrym pazurem, krew leciała ciurkiem jak z kranu. Jęknęłam i zobaczyłam, że jej już nie ma. Stanełam na czter łapy i poleciałam, gdziekolwiek na ten teren tylko jak najdalej od "Królowej"
Zapisane



A TO MÓJ TOWARZYSZ:

Imie: Delgado
Płeć: Chłopiec
Rasa: Lacer
Odmiana: ogień/magma/lawa
Ataki: zieje delikatnym ogniem, rozgrzewa wszystko wokół swojego przeciwnika lecz na krótki czas



ILE RAZY JA MOGĘ ZMIENIAĆ AWATAR!
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
swiatmuzyki freeforall fifa-power neder-live wwwstadodzikich