Dragoria

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!


Autor Wątek: Piaszczysta Plaża  (Przeczytany 1674 razy)

Evora

  • Head Admin
  • Bardzo zaawansowany użytkownik
  • *************************
  • Reputacja +1/-0
  • Wiadomości: 485
  • Krucja zawsze i wszędzie ma oczy dookoła głowy...
    • Zobacz profil
    • The Eternal Night
Piaszczysta Plaża
« dnia: Grudzień 23, 2013, 07:29:23 »


 Ogromna piaszczysta plaża. Zapewne dawno by jej już nie było, gdyby nie chroniący ją przed silniejszymi falami łuk skalny.
Zapisane
'Umiera się na wiele spo­sobów: z miłości, z tęskno­ty, z roz­paczy, ze zmęcze­nia, z nudów, ze strachu... Umiera się nie dla­tego, by przes­tać żyć, lecz po to, by żyć inaczej. Kiedy świat za­cieśnia się do roz­miaru pułap­ki, śmierć zda­je się być je­dynym ra­tun­kiem, os­tatnią kartą, na którą sta­wia się włas­ne życie. "

Sheere

  • Magowie
  • Bardzo zaawansowany użytkownik
  • ********
  • Reputacja +0/-0
  • Wiadomości: 442
    • Zobacz profil
Odp: Piaszczysta Plaża
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 25, 2013, 00:54:11 »

Nie odeszła daleko od Płomienny Skał, doszła do plaży. Mimo, iż była noc to widziała całkiem nieźle, głównie dzięki jasnemu księżycowi i gwiazdom. Podeszła do skały, usiadła na piachu i oparła się o nią plecami, jednocześnie gładząc smoczątko po głowie, które siedziało jej na kolanach. Planowała co teraz zrobić. Szantaż? Może.
Zapisane

Ryuk

  • Admin
  • Ekspert
  • ********************
  • Reputacja +3/-0
  • Wiadomości: 871
  • miłość nie istnieje ...chyba, że do zabijania
    • Zobacz profil
Odp: Piaszczysta Plaża
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 25, 2013, 00:58:28 »

właśnie leciała nad tym terenem i zauważyła małą postać. Mamy pierwszą ofiare. Ciężko wylądowała na piasku zostawiając głębokie dziury, ryknęła przeraźliwie a jej oczy zaszły krwią. Przez czerwoną zasłone zauważyła tą samą postać co wtedy."Chyba mi sie poszczęściło"-pomyślała i jednym wielkim skokiem przygniotła dziewczyne do kamienia. Przybliżyła swój łeb do niej...
Zapisane



A TO MÓJ TOWARZYSZ:

Imie: Delgado
Płeć: Chłopiec
Rasa: Lacer
Odmiana: ogień/magma/lawa
Ataki: zieje delikatnym ogniem, rozgrzewa wszystko wokół swojego przeciwnika lecz na krótki czas



ILE RAZY JA MOGĘ ZMIENIAĆ AWATAR!

Sheere

  • Magowie
  • Bardzo zaawansowany użytkownik
  • ********
  • Reputacja +0/-0
  • Wiadomości: 442
    • Zobacz profil
Odp: Piaszczysta Plaża
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 25, 2013, 01:09:01 »

Pisklę zdążyło w porę uskoczyć. Sheere z początku patrzyła obojętnie na smoka, zastanawiała się po co ta maciora tu przyleciała. Gdy tamta do niej doskoczyła w rękach dziewczyny automatycznie pojawiła się czarna, duża, ostra kosa. Z cierpkim uśmiechem na twarzy machnęła bronią. Prawdopodobnie trafiła w jeden z wykręconych do tyłu rogów smoka, a potem jeszcze przecięła grzebień i wbiła się w kark, gdyż poczuła, jak  kosa przecina łuski i wbija się w ciało. Wyrwała kosę z karku smoka i uskoczyła ku wodzie.
Zapisane

Ryuk

  • Admin
  • Ekspert
  • ********************
  • Reputacja +3/-0
  • Wiadomości: 871
  • miłość nie istnieje ...chyba, że do zabijania
    • Zobacz profil
Odp: Piaszczysta Plaża
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 25, 2013, 01:14:51 »

"próbujesz zranić smoka co? Heh...troszke sie namęczysz" -pomyślała i wypiła troche krwii cieknącej jej z rany. "nie wiedziałam że jestem taka smaczna" -uśmiechnęła się szyderczo, rozłożyła skrzydla i pobiegła w jej stronę. Złapała ją pod ramiona i poleciała do góry. Ustawiła sie nad wodą "jeżeli dobrze pamiętam to skok z takiej wysokości na wode to jak skok na kamienie" -myślała i póściła ją prosto na głęboką wode
Zapisane



A TO MÓJ TOWARZYSZ:

Imie: Delgado
Płeć: Chłopiec
Rasa: Lacer
Odmiana: ogień/magma/lawa
Ataki: zieje delikatnym ogniem, rozgrzewa wszystko wokół swojego przeciwnika lecz na krótki czas



ILE RAZY JA MOGĘ ZMIENIAĆ AWATAR!

Sheere

  • Magowie
  • Bardzo zaawansowany użytkownik
  • ********
  • Reputacja +0/-0
  • Wiadomości: 442
    • Zobacz profil
Odp: Piaszczysta Plaża
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 25, 2013, 01:24:23 »

Gdy ta ją puściła Sheere niemal w tym samym momencie ponownie zamachnęła się kosą. Ostrze przebiło delikatną błonę na skrzydle, a gdy dziewczyna zawisła na kosie, kosa powoli rozpruła całe skrzydło, a smok na tylko jednym z nich nie poleci. Bestia nie miała szans, by utrzymać się w powietrzu, musiała runąć w wodę. Sheere wpadla do wody, jednak zbytnio nic jej się nie stało. Magia wody się przydaję, a upadek zamortyzowało to, iż spadła na nogi. Durne, bezrozumne ciele. Gdyby tamta spuściła ją na plażę - byłby problem, jednak tak... Też jej przeciwnik. Dziewczyna pozostała pod wodą, nie wynurzała się. Czekała, aż smok również wpadnie w głębiny.
Zapisane

Ryuk

  • Admin
  • Ekspert
  • ********************
  • Reputacja +3/-0
  • Wiadomości: 871
  • miłość nie istnieje ...chyba, że do zabijania
    • Zobacz profil
Odp: Piaszczysta Plaża
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 25, 2013, 01:30:25 »

poleciała lotem pikowym i wylądowała o jakiś kilometr od dziewczyny. Zanurkowała zjadając od razu kilka ryb." i skrzydełko bedzie do naprawy... niezła jest" -myślała -"niebedzie z nią tak łatwo jak z jakimiś wieśniokami..." Niewidziała gdzie wylądowała dziewczyna więc podpłyneła pod łuk i wdrapała sie na czubek. Kiedyś musi wyjść ...zioneła ogniem w jedno miejsce, a woda z nigo wyparowała całą chmurą
Zapisane



A TO MÓJ TOWARZYSZ:

Imie: Delgado
Płeć: Chłopiec
Rasa: Lacer
Odmiana: ogień/magma/lawa
Ataki: zieje delikatnym ogniem, rozgrzewa wszystko wokół swojego przeciwnika lecz na krótki czas



ILE RAZY JA MOGĘ ZMIENIAĆ AWATAR!

Sheere

  • Magowie
  • Bardzo zaawansowany użytkownik
  • ********
  • Reputacja +0/-0
  • Wiadomości: 442
    • Zobacz profil
Odp: Piaszczysta Plaża
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 25, 2013, 01:37:56 »

Z wody nie widziała, gdzie smok usiadł, wiedziała tylko, iż nie wpadł on do wody. Jednakże gdy smok plunął kulą ognia w wodę lekko już orientowała się, gdzie on jest. Przez jakiś czas mogła przebywać pod wodą - wystarczyło do tego jedno proste zaklęcie - jednak nie opanowała go do końca, miała co najwyżej kwadrans. Smok z pewnością nie widział, gdzie ona się dokładnie znajduję. Nie wynurzając się popłynęła na plażę, wyszła na brzeg tak, by od smoka zasłaniała ją skała. Tamta nie miała szans, by ją zauważyć. Ociekając wodą zrobiła koło, by zajść smoka od tyłu. Gdy była zaledwie kilka metrów od bestii zaatakowała. Zwierzę nadal pluło ogniem w wodę, więc jej nie zauważyło. Sheere machnęła kosą, rozcięła ścięgno na tylnej, prawej nodze smoka - dzięki czemu 'ofiara' będzie miała problem z poruszaniem się, rana będzie z pewnością powodować wielki ból, jeśli rzeczywiście udało jej się trafić w ścięgna - po czym uskoczyła za skałę.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2013, 01:40:06 wysłana przez Sheere »
Zapisane

Ryuk

  • Admin
  • Ekspert
  • ********************
  • Reputacja +3/-0
  • Wiadomości: 871
  • miłość nie istnieje ...chyba, że do zabijania
    • Zobacz profil
Odp: Piaszczysta Plaża
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 25, 2013, 01:43:40 »

poczuła ukłucie " a więc tak sie bawisz ",zamachnęła się ogonem i powaliła ptrzeciwnika na ziemie i łamiąc mu kość (najprędzej kilka żeber),przeciągnęła błonami ogona po jej ciele, przcinając jej ubranie i skóre. Warknęła, złapała ją za noge, machnęła o ziemie i mocno udeżyła, odskoczyla przed kosą, poza jej połamany zasięg. "chyba już ogarniem swoje błony zaostrzone jak rzyletki "
Zapisane



A TO MÓJ TOWARZYSZ:

Imie: Delgado
Płeć: Chłopiec
Rasa: Lacer
Odmiana: ogień/magma/lawa
Ataki: zieje delikatnym ogniem, rozgrzewa wszystko wokół swojego przeciwnika lecz na krótki czas



ILE RAZY JA MOGĘ ZMIENIAĆ AWATAR!

Jeff

  • Gość
Odp: Piaszczysta Plaża
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 25, 2013, 01:51:29 »

Pierwszy raz wchodzi na te tereny, rozejrzał się po plaży żeby się przypadkiem się nie zgubić w niej, zauważył walkę pomiędzy jakąś dziewczyną z kosą a wielkim czarnym smokiem, odszedł od nich kawałek żeby przypadkiem się wciąć i ich walkę, pewnie i tak by nic nie zdziałał gdyby się wciął.
Zapisane

Sheere

  • Magowie
  • Bardzo zaawansowany użytkownik
  • ********
  • Reputacja +0/-0
  • Wiadomości: 442
    • Zobacz profil
Odp: Piaszczysta Plaża
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 25, 2013, 01:57:43 »

Na szczęście skała zasłoniła pierwszy atak, jednak roztrzaskała się pod uderzeniem ogona. Jednakże poczuła, że po  jej boku spływa stróżka krwi. Szlak. Kolejny atak powalił ją na ziemię. A że wylądowała na krawędzi skała, zaraz przy wodzie to czemu by nie skorzystać z okazji? Utworzyła z wody kulę, po czym cisnęła ją w łeb smoka. Słona woda dostała się do oczu, oraz do poranionego grzbietu, a ona sama korzystając z tej okazji ponownie zaszła i zaatakowała smoka od tyłu. Przecięła ścięgno na drugiej, tylnej nodze smoka. A więc zabawa się kończyła. Smok miał sprawne tylko dwie przednie łapy, tylne były mocno poranione, uniemożliwiało to wszelkie odskoki, gwałtownie ruchy, czy inne. Sheere postanowiła już to zakończyć. Smok może w każdej chwili zacząć zionąć ogniem, a to byłby jej koniec. Dziewczyna znalazła się idealnie pod ogonem smoka, od którego oberwała. Kolejne machnięcie kosą, a z ogona trysnęła krew, odcięła końcówkę ogona. Zeskoczyła ze skał, a Blizzard, który ukrył się na czas walki niezgrabnie wleciał  jej na ramię. Wycofała się z tych terenów zostawiając smoka, by się wykrwawił. Ha! Z tej walki była zadowolona, mimo, iż sama poniosła rany, na nodze i boku. Jednakże smok miał większy problem. Nie poleci, ani nie zeskoczy ze skał, z tymi łapami.
Zapisane

Ryuk

  • Admin
  • Ekspert
  • ********************
  • Reputacja +3/-0
  • Wiadomości: 871
  • miłość nie istnieje ...chyba, że do zabijania
    • Zobacz profil
Odp: Piaszczysta Plaża
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 25, 2013, 02:03:02 »

"Nie... ty tak nie umrzesz ... niepozwalam ci na to! -krzykneła na siebie w głowie, chociaż to wyglądał na jej koniec, to zebrała w cobie resztki sił i zeskoczyła do wody, słona woda drażniła jej rany ale ból sprawial jej przyjemność, nie pozwalał zasnąć. Ryknęła cierpiącą aby sprawić wrażenie że umiera... wypłynęła z tego zakrwawionego terenu... (wyszła w udawanych męczarniach)
Zapisane



A TO MÓJ TOWARZYSZ:

Imie: Delgado
Płeć: Chłopiec
Rasa: Lacer
Odmiana: ogień/magma/lawa
Ataki: zieje delikatnym ogniem, rozgrzewa wszystko wokół swojego przeciwnika lecz na krótki czas



ILE RAZY JA MOGĘ ZMIENIAĆ AWATAR!

Jeff

  • Gość
Odp: Piaszczysta Plaża
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 26, 2013, 19:46:11 »

Najwidoczniej musiał wejść na końcówkę walki, bo dość szybko się skończyła, wyszedł z plaży, więcej ciekawych rzeczy jakoś nie było.
Zapisane
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
wolodyjowskiego wiedzmy typer catzland interceptor